Bitcoin odbija się od życia po prawie całkowitym

Bitcoin odbija się od życia po prawie całkowitym zrzuceniu poniżej 30.000$.

  • Bitcoin ma wsparcie na poziomie 32.100 i 29.000 dolarów.
  • Wskaźniki dzienne stały się niedźwiedzie.
  • BTC podąża za rosnącą linią wsparcia.

Chcesz wiedzieć więcej? Dołącz do naszej Grupy Telegram i uzyskaj sygnały transakcyjne, darmowy kurs transakcyjny oraz codzienną komunikację z fanami crypto!

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych Bitcoin Bank budujących standardy przejrzystości.

Bitcoin (BTC) znacząco spadł 11 stycznia, osiągając niską wartość 30.402 dolarów po otwarciu dnia powyżej 38.100 dolarów.

Podczas gdy Bitcoin odzyskał dziś trochę ziemi po wczorajszych stratach, to prawdopodobnie jest to tylko powrót w odpowiedzi na wcześniejszy ruch w dół.

Bearish Bitcoin Daily Reversal

Bitcoin zmniejszył się znacznie 11 stycznia, kontynuując spadek, który rozpoczął się 8 stycznia, osiągając niską wartość 30.402 dolarów.

Niski poziom BTC był znacznie niższy od 0,382 miliona dolarów w obszarze wsparcia retrakcji włókna, który wynosił 32,107 miliona dolarów. Niższe ceny zostały jednak szybko wykupione, pozostawiając na miejscu długi, niższy knot, co jest oznaką presji zakupowej.

W czasie prasy, BTC obracało prawie 36.000$.

Pomimo znacznych odbić, wskaźniki techniczne stały się niedźwiedzie.

MACD stworzył pierwszą parę kolejnych niższych słupków dynamiki od czasu, gdy ostatnia część ruchu w górę rozpoczęła się 11 grudnia. Jest to oznaka odwrócenia niedźwiedziego trendu, wzmocnionego również przez fakt, że RSI spadł poniżej 70.

Jeśli w oscylatorze stochastycznym pojawiłby się niedźwiedzi krzyż, prawdopodobnie potwierdziłoby to, że trend stał się niedźwiedzi.

Następny poziom wsparcia znajduje się na poziomie 0,5 Retracement Fib na poziomie 29.000 USD.

Wsparcie BTC wznoszące się

Sześciogodzinny wykres pokazuje, że BTC odbijała się również na linii wsparcia wznoszącej się, która istnieje od 14 grudnia. Co więcej, odbicie to zostało poprzedzone znaczną ukrytą rozbieżnością byków w RSI, co jest silnym sygnałem kontynuacji trendu. Pomimo tego, MACD nadal spada.

Bitcoin zbliża się do poziomu 0,618 Retracement Fib całego ruchu w dół, co ma zapewnić opór. Dopóki BTC nie zdoła go usunąć, nie możemy uznać trendu za byczy.

Jak wyjaśniono w artykule BeInCrypto z wczorajszej edycji wave count, BTC prawdopodobnie rozpoczęło długoterminowy ruch korekcyjny.

Odbicie z wczorajszego dnia wyraźnie wskazuje na zakończenie pięciu fal, co jest oznaką albo początku impulsu byczego, albo części A struktury korekcyjnej A-B-C (pokazanej na biało poniżej). Ze względu na możliwość długotrwałej korekty, bardziej prawdopodobna jest korekta A-B-C.

W związku z tym spodziewalibyśmy się, że przed kolejnym zrzutem włókna zostanie ono ukończone w pobliżu poziomu 0,618 Fib.